Předkrmy
Polévky
Saláty
Mexická jídla
Vegetariánská jídla
Jídla na grilu
Speciality
Dětská jídla
Přílohy
Moučníky

Jídelní lístek


Mexická restaurace Hombre del Mundo nabízí vyhlášená mexická jídla, připravovaná z čerstvých surovin podle tradičních receptur. Jídelní lístek včetně jednotlivých receptů sestavil rodilý mexický kuchař.

Vyhlášené mexické speciality

V naší stálé nabídce nabízíme studené i teplé předkrmy, pikantní polévky, křehké saláty a hlavní mexické speciality, kterými jsou tacos, enchiladas, quesadillas, burritos a mnoho dalších. Na své si přijdou také vegetariáni, pro které připravujeme lahodné bezmasé speciality. Mexická kuchyně není pouze o chilli papričkách. A proto myslíme i na dětské strávníky, kteří si pochutnají na dětských burgrech a tortillách. Jako sladkou tečku na závěr nabízíme tradiční mexický churros, grilovaný ananas a další chutné dezerty. Neváhejte a navštivte Hombre del Mundo vedle stanice metra Anděl v městské části Praha 5 Smíchov.

Vaříme pouze z čerstvých a kvalitních surovin

Každá dobrá kuchyně stojí a padá na kvalitě surovin. Naše mexická kuchyně Hombre del Mundo vaří výhradně z čerstvých a kvalitních surovin. Zeleninu nakupujeme od místních farmářů, šťavnaté hovězí vybíráme z vyhlášených chovů a klíčové suroviny dovážíme přímo z Mexika. A právě kvalita a čerstvost surovin, dodržování receptur a pečlivá příprava významně ovlivňují chuť jídla a umožňují naplno si vychutnat podmanivou mexickou gastronomii. Těšíme se na vaši návštěvu v restauraci Hombre del Mundo, kterou naleznete v blízko stanice metra Anděl.

Rozvoz mexického jídla

Kromě vychutnání jídla v příjemné restauraci Hombre del Mundo v městské části Praha 5 Smíchov nabízíme také rozvoz mexického jídla do zaměstnání, nebo až k vám domů. Pro objednávku jídla stačí zavolat. Jídlo dovezeme až k vám domů. Doba doručení bude upřesněna telefonicky, standardně do 60 minut od objednání. Mexické jídlo rozvážíme po celé Praze.

Copyright © 2017 | Mexická restaurace Hombre Del Mundo
Praha 5, Smíchov | Tel: 257 326 902