Aperitivy
Destiláty
Whisky
Vína
Piva
Nealko
Káva & Téplé nápoje

Nápojový lístek


K jídlu neodmyslitelně patří kvalitní nápoje. K mexické kuchyni jsou vhodná česká i mexická vína, ale i míchané nápoje, domácí limonády a ovocné šťávy. Mexičané totiž domácí limonády, tedy ovocnou šťávu s vodou, ledem a plátkem ovoce pijí téměř ke všem pokrmům. Pro milovníky piva nabízíme kromě českých a belgických piv také pivní speciály Desperado, Corona či Michelada Mexican Beer Cocktail.

Vychutnejte si odpolední kávu

Pracovní schůzka v Praze 5 nebo odpolední posezení s přáteli v blízkosti stanice metra Anděl se neobejde bez kvalitní kávy. Vybírat můžete z pestré nabídky kávy, teplých nápojů či horké čokolády. Naší specialitou je mexická káva s kávovým tequilla likérem.

Pozvěte přátele na míchané nápoje a výběrové karibské rumy

Večerní setkání s přáteli přímo vybízí k uvolněné atmosféře. Setkání vám zpříjemní míchané nápoje či pestrá nabídka kvalitních tequill a karibských rumů. Vybíráme pro vás prvotřídní alkoholické nápoje, které nejen zachutnají, ale také probudí nespoutanou mexickou vášeň. Přijďte se k nám najíst a pobavit s přáteli. Naleznete nás v městské části Praha 5 na ulici Nádražní 21, přímo naproti stanice metra Anděl.

Copyright © 2017 | Mexická restaurace Hombre Del Mundo
Praha 5, Smíchov | Tel: 257 326 902