Vítejte v Hombre!
257 326 902

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz
Mexická restaurace - Hombre del Mundo - idatabaze.czRestaurace - idatabaze.cz

 

Mexická restaurace v centru Smíchova


Vítejte na stránkách mexické restaurace Hombre del Mundo, ve které si vychutnáte pravé mexické speciality a poznáte nespoutanou latinskoamerickou atmosféru. Výraz Hombre del Mundo v překladu znamená cestovatel. V naší restauraci se jim právoplatně stanete. Jako mávnutím kouzelného proutku se ze Smíchova od stanice Anděl přenesete o deset tisíc kilometrů a objevíte rozmanité chutě i vůně slunného Mexika. Mexická restaurace Hombre del Mundo se těší na vaši návštěvu.

Ochutnejte rozmanitou mexickou kuchyni

Mnoho lidí má spojenou mexickou kuchyni pouze s výrazně ostrými pokrmy. Není tomu tak, ne všechny mexické speciality jsou totiž pálivé. Mexická kuchyně je pestrá, rozmanitá a bohatá na zeleninu a hovězí maso. Chuť mexických jídel samozřejmě podtrhují chilli papričky. Jejich ostrost ale dokonale vyváží množství výborných sals. V naší restauraci nemusíte mít strach, že byste se pro samou ostrost pokrmů nenajedli. V mexické restauraci Hombre del Mundo si pochutnáte na tradičních specialitách, kterým dominují tacos, enchiladas, qusadillas, burritos, grilovaná masa a křehké saláty. Jako sladké zakončení nabízíme netradiční a exotické dezerty v podobě churros, grilovaného ananasu a dalších specialit. Celkový zážitek z mexické kuchyně dokonale podtrhnou míchané nápoje a výběrová česká i mexická vína.

Kde nás najdete?

Mexická restaurace Hombre del Mundo je umístěna v atraktivní lokalitě Nového Smíchova v městské části Praha 5 na ulici Nádražní 29. Přímo naproti restaurace se nachází stanice metra Anděl. Městská část Praha 5 vyhlášenou pracovní i kulturní zónou s množstvím restaurací a barů. Mexická kuchyně Hombre del Mundo je zde však pouze jedna.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle
11:00 - 24:00
Copyright © 2017 | Mexická restaurace Hombre Del Mundo
Praha 5, Smíchov | Tel: 257 326 902